Koło fotograficzne, listopad 2023 - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie

Koło fotograficzne, listopad 2023

„Istnieją dwa rodzaje fotografów: tacy, którzy komponują zdjęcia i tacy, którzy je robią. Pierwsi pracują w pracowniach, dla drugich świat jest pracownią.” – to słowa austriacko- amerykańskiego fotoreportera, Ernsta Haasa, który znał się na fotografii jak mało kto.

Wydaje się, że młodzież z naszego szkolnego koła fotograficznego szybko opanowuje obie wyżej wspomniane umiejętności: komponowanie i robienie zdjęć. Ich kreatywność jest godna podziwu i dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” (#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci) mają szansę wprowadzić swoje pomysły w życie. Trzymamy kciuki i z zainteresowaniem śledzimy działanie koła!