Koło fotograficzne, październik 2022 - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie

Koło fotograficzne, październik 2022

„Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył” Robert Bresson

Fotografia jest sztuką. Nie każdy, kto robi zdjęcie, jest fotografem. Nasi uczniowie, którzy szkolą się w tym fachu pod okiem p. Dariusza Schulza, są coraz bliżsi perfekcji. Żeby zrobić doskonałe zdjęcie potrzebna jest znajomość obsługi sprzętu, odpowiednie ustawienie modela, uchwycenie jego emocji, gra światłem. Sesje zdjęciowe, które odbyły się w październiku, okazały się świetnym ćwiczeniem. Uczniowie spisali się doskonale, korzystając ze sprzętu fotograficznego zakupionego z funduszy uzyskanych z „Laboratoriów Przyszłości” (#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci). Trzymamy kciuki za dalszy rozwój!