Koło fotograficzne, październik 2023 - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie

Koło fotograficzne, październik 2023

Nasi fotografowie testują swoje umiejętności w różnych warunkach.

Jakie warunki są najtrudniejsze do zrobienia pięknego zdjęcia, portretu? Trudno wykonuje się takie zdjęcie w pomieszczeniu? Może trudniej jest je zrobić w plenerze? Nasi fotografowie testują swoje umiejętności w różnych warunkach. Neil Leifer (amerykański fotograf) powiedział, że „czasem najtrudniej jest zrobić najprostsze zdjęcia”. Chyba wielu z nas zgodzi się z tymi słowami, ale nasi uczniowie dążą do tego, żeby każde zrobione przez nich zdjęcie było najpiękniejsze z pięknych. Korzystając ze sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” (#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci) szlifują swój warsztat i szukają nowych inspiracji.