Koło fotograficzne - styczeń 2023 - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie

Koło fotograficzne - styczeń 2023

Nasi młodzi fotografowie nie odpoczywają! Szlifują swój warsztat, korzystając z profesjonalnego sprzętu kupionego za fundusze uzyskane z programu Laboratoria Przyszłości (#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci). Brett Weston, słynny amerykański fotograf powiedział kiedyś: Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowi, to jest to mechanizm podobny do skrzypiec. To artysta jest w stanie tworzyć sztukę, nie aparat. Wydaje się, że nasi młodzi artyści świetnie rozumieją jego słowa i korzystają z dostępnych narzędzi, a piękne zdjęcia, które powstają w wyniku ich pracy, zdobią nasze szkolne korytarze.