Koło fotograficzne - wrzesień 2022 roku - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie

Koło fotograficzne - wrzesień 2022 roku

Dobrze jest rozwijać swoje pasje. Zwłaszcza, jeżeli okazuje się, że dzielą je z nami inni i możemy wspólnie pracować nad naszymi zainteresowaniami. Uczniowie z koła fotograficznego (którego opiekunem jest p. Dariusz Schulz) mają świetne pole do popisu – dzięki programowi „Laboratoria Przyszłości” (#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci) już we wrześniu mieli szansę wykorzystać najnowszy sprzęt fotograficzny i wszystkie akcesoria, które są potrzebne do robienia idealnych zdjęć. Młodzi fotografowie pod okiem nauczyciela opanowywali trudną sztukę obsługi sprzętu, odpowiedniego ustawienia światła, kadrowania, itd. Efekty ich pracy są zachwycające!