Laboratoria Przyszłości - świecznik - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie

Laboratoria Przyszłości - świecznik

Z pewnością możemy stwierdzić, że uczniowie klasy ósmej nie nudzą się na lekcjach informatyki. Tym razem, korzystając ze sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” (#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci), przygotowywali modele w module Codeblocks (do wydruku na drukarce 3D). Pod okiem nauczyciela ćwiczyli swoje umiejętności z praktyce, tworząc piękne świeczniki. Młodzież poznała zasady tworzenia projektów 3D w Tinkercad, sprawnie poruszała się w programie grafiki trójwymiarowej. Przygotowano plik do wydruku na drukarce 3D. Przebieg tej pracy można podziwiać na zdjęciach.