Makiety - Ziemia w układzie słonecznym - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie

Makiety - Ziemia w układzie słonecznym

Uczniowie klas 6 mieli przyjemność wykonać w grupach makiety Ziemia w Układzie Słonecznym w ramach lekcji geografii. Uczniowie przychodzili na lekcję dumy i zadowolenia z wykonania swoich prac. Każda z grup miała za zadanie zaprezentować swoją pracę. Chętni uczciwie mieli możliwość przygotować dodatkowo zadania dydaktyczne dla kolegów i koleżanek z klasy. Podczas omawiania Układu Słonecznego śpiewaliśmy piosenkę: „W Układzie Słonecznym”.

Wystawę prac będzie można jeszcze oglądać do końca listopada przy wejściu do zerówki. Prace uczniów znajdują się na szafkach klas młodszych.

nauczyciel geografii

Weronika Stępniak