Szybciej, wyżej, silniej! - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie

Szybciej, wyżej, silniej!

Szybciej, wyżej, silniej! Nie spoczywamy na laurach, ciągle nad sobą pracujemy, rozwijamy się, doskonalimy nasze pasje.

Dzisiaj, gdy świat rozwija się tak dynamicznie, nie można stać w miejscu. Wiedzą o tym nasi uczniowie, którzy czynnie korzystają z technologicznych nowinek. W maju, przy okazji wielkiego jubileuszu naszej szkoły, wykonali motywujący do działania napis, który ozdabia ścianę nad wejściem do sali gimnastycznej. Udało się to zrobić dzięki drukarce 3D, która została kupiona w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” (#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci). Niech to wydrukowane motto przyświeca nam wszystkim!