Zajęcia Kształtyjące Kreatywność z muzyki - Szczegóły galerii - Szkoła Podstawowa nr 48 w Lublinie

Zajęcia Kształtyjące Kreatywność z muzyki

Nasza szkoła jest bardzo rozśpiewana – oczywiście za sprawą bardzo utalentowanej młodzieży oraz ogromnej kreatywności pani Sylwii Pogody, nauczycielki muzyki.

Pani Sylwia, oprócz tego, że sama jest bardzo kreatywna, kształtuje tę kreatywność u wielu muzykalnych uczniów. W grudniu odbyły się zajęcia otwarte, podczas których klasa IVa wcieliła się w pomocników świętego Mikołaja i sortowała prezenty w rytm wesołej muzyki. Dzieci spisały się świetnie, z łatwością mogłyby zastąpić elfy, które zatrudnia Mikołaj . ;) Pani Sylwia przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia, podczas których wykorzystała sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości (#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci). Nauczycielom, którzy obserwowali tę lekcję, trudno było usiedzieć w miejscu, bo nogi same ruszały się w rytm muzyki!